• Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

• Rok szkolny 2021/2022

W roku szkolnym 2021/2022 po raz kolejny przystąpiliśmy do akcji " Góra Grosza". Zebrane pieniążki zostaną przekazane na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Rok szkolny 2019/2020

Szkolne Koło TPD istnieje w naszej szkole od wielu lat. Naczelną jego ideą jest działanie na rzecz i dla dobra dzieci oraz osób niepełnosprawnych.  Działania zaplanowane do realizacji są ukierunkowane na pomoc uczniom naszej szkoły oraz działalność charytatywną. Opiekunką szkolnego Koła TPD jest nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej  mgr Anna Wołowiec-Lech

Uczniowie klasy III biorący udział w akcji rozprowadzania kalendarzyków.

Akcja ,,Góra grosza" w szkole.
          W dniach od 25 listopada do 19 grudnia 2019r. w naszej szkole odbyła się zbiórka monet o drobnych nominałach w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej ,,Góra grosza". Jest to akcja dobroczynna, skierowana na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się w domach rodzinnych. Nasi uczniowie chętnie przyłączyli sie do zbiórki pieniążków.